Saç Sabun / Katı Şampuanların Artıları ve Eksileri

* Saç Sabun / Katı Şampuanlar saça iyi gelir mi?

* Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçınız için kötü mü?

* Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçlar için sıvı şampuanlardan daha iyi midir?

* Saç Sabun / Katı Şampuanların dezavantajları nelerdir?

* Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçta kimyasal kalıntı bırakır mı?

* Saç Sabun / Katı Şampuanlar geleneksel sıvı şampuanlardan daha mı pahalı?

Saç Sabun Katı Şampuan Kullanımı Hakkında Merak Edilenler 3

Saç Sabun / Katı Şampuanları saça iyi gelir mi?

   Bir Saç Sabun / Katı Şampuanın saçınız için iyi veya kötü olup olmadığı Saç Sabun / Katı Şampuana bağlıdır. Bununla birlikte, birçok Saç Sabun / Katı Şampuan, sağlıklı sabunlar üretmek için çalışan bilinçli şirketler tarafından yapılır.

   İyi yapılmış Saç Sabun / Katı Şampuanlar, tamamen saçınız için iyi olan doğal bileşenler içerirler. Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçınızı iyi temizler ve derinlemesine nemlendirirler. Ayrıca, düşük kaliteli geleneksel sıvı sabunların bıraktığı kalıntıları da temizlerler. Bazıları ayrıca saçınıza canlılık katan, saç derinizi canlandıran veya kuru saç derisi ve kepek gibi sorunları gideren esansiyel yağlar içermektedirler.

   Sabuncu Efendi’de her zaman yöntemlerimizi ve tariflerimizi geliştiriyoruz. Ayrıca, ürettiğimiz her ürünün içeriğini, özel ürün web sayfasında ve ürün etiketinde paylaşıyoruz. Saç Sabun / Katı Şampuanlarınızı ister bizden ister başka bir kaliteli sabun üreticisinden satın alın, lütfen malzemeleri okuyun, Saç Sabun / Katı Şampuanınızın nasıl yapıldığını öğrenin ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün seçin.

Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçınız için kötü mü?

   Kötü malzemelerle veya kötü kimyasallarla yapılmışsa, herhangi bir ürün saçınıza sert gelebilir. Bu yüzden şunu tekrar etmeye devam edeceğiz: Vücudunuz önemlidir. Üzerine herhangi bir ürün koymadan önce, içinde ne olduğunu ve nasıl yapıldığını araştırın.

   Sabuncu Efendi Saç Sabun / Katı Şampuanları tamamen doğal malzemelerden yapılmış iyi ürünlerdir (Piyasada erit ve dök şeklinde hatta tamamen kimyasaldan yapılma Saç Sabun / Katı Şampuanlar çoğunluktadır. Almadan önce mutlaka içeriğine ve nasıl yapıldığına bakınız). Bu nedenle, bir tane satın aldığınızda muhtemelen problem yaşamayacaksınız.

   Saç Sabun / Katı Şampuanların dikkate değer bir özelliği de yüksek oranda temizleyicilik özellikleri bulunur.

Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçlar için sıvı şampuanlardan daha mı iyidir?

   Duruma göre değişir. Sıvı şampuanlar, belirli saç tiplerine hitap etmek için özel olarak formüle edilebilir; Oysa Saç Sabun / Katı Şampuanlar doğada daha genel olma eğilimindedir. Benzersiz saç tiplerine ve zorluklarına hitap eden yeni Saç Sabun / Katı Şampuanlar üretmek için çalışıyoruz. Bununla birlikte, devam eden çalışmalar var.

   Sıvı şampuanlarla ilgili sorun nasıl yapıldıklarıyla ve içerikleriyle ilgilidir. Ne yazık ki birçok ticari sıvı şampuan deterjan içerir. Bunlar saç ve saç derisindeki doğal nemi ve yağı alır. Daha sonra saçınızın parlak görünmesi için silikon bazlı bileşenler kullanırlar. Bu saçınız için zordur ve istenmeyen kalıntılar bırakabilir.

   Yani, bu sorunun net bir cevabı yok. Bazı sıvı şampuanlar harika ürünlerdir (çoğunu yapıyoruz). Bu arada pek iyi olmayan bazı Saç Sabun / Katı Şampuanlar da vardır.

   Ödevinizi yapın: Satın aldığınız herhangi bir saç / vücut bakımı ürününün içerik listesini inceleyin. Şirketin geçmişini kontrol edin, değerlerini araştırın ve müşteri yorumlarını okuyun. Ardından size uygun ürünü seçin.

Saç Sabun / Katı Şampuanların dezavantajları nelerdir?

   Saç Sabun / Katı Şampuanların küçük de olsa bazı eksiklikleri vardır. Şimdi bunların üzerinden geçelim:

   Bazıları kafalarına bir sabun sürmeyi garip veya rahatsız edici bulurlar. Çoğu için bu tuhaflık hızla geçer. Farklı hissediyorsanız, sabunu uygulamadan önce ellerinizde köpürtebilirsiniz.

   Sıvı şampuanların çoğu, size temizlik hissi vermek için, kimyasal kullanarak yoğun köpük oluşturur. Maksatları size sıvı şampuanınızın işe yaradığı hissini vermektir. (Gerçek hikaye: Köpük saçınızı daha temiz hale getirmez. Sadece yaptığını düşünmenizi sağlar.) Saç Sabun / Katı Şampuanlar köpük oluşturan kimyasallar içermezler bunun yerine doğal köpük oluştururlar. Sıvı şampuanlara nazaran az köpük oluşturdukları için, bazıları başlangıçta Saç Sabun / Katı Şampuanların temizlenip temizlenmediğini merak ederler.

   Saç Sabun / Katı Şampuanlar, sıvı muadillerine göre daha erken sona erebilir. Bu, özellikle tamamen doğal malzemelerden yapılanlar için geçerlidir. Çünkü doğal Saç Sabun / Katı Şampuanlar suya temas ettikleri sürece erirler bu nedenle işimiz bittikten sonra su ile temas etmeyeceği bir noktaya koymamız gerekir. Bu nedenle, yalnızca ihtiyacınız olduğu kadar Saç Sabun / Katı Şampuanlar kullanın. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda yeniden sipariş verin.

Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçta kimyasal kalıntı bırakır mı?

   Bazı (doğal olamayanlar) Saç Sabun / Katı Şampuanlar saçta kalıntı bırakabilir. (Sabuncu Efendi Saç Sabun / Katı Şampuanları %100 doğaldır)

   Yapılan araştırmalar derimizin üzerine temas eden maddelerin %70’e yakın kısmını emdiğini ortaya çıkarmıştır. Birçok araştırmacı bu kimyasalları vücudumuza sürmenin yemekten çok daha tehlikeli olduğunu belirtmektedirler. Bunun sebebi vücudumuzdan kimyasalların direkt olarak kanımıza karışmasıdır. Oysa yemiş olsak midemizde işlemden geçip böyle kanımıza karışacaktır. Bu nedenle hiçbir ürünümüzde KİMYASAL KULLANMIYORUZ.

   Ayrıca koleksiyonumuza eklemek için yeni Saç Sabun / Katı Şampuanları geliştiriyoruz. Bazıları belirli saç tiplerini ve bunlarla ilişkili sorunları çözmeye yöneliktir. Diğerleri ise farklı yağlar ve yöntemlerle yapılacaktır.

   Yaptığımız Saç Sabun / Katı Şampuanlarla gurur duyuyoruz ve yüksek kalitede olduklarına inanıyoruz. Bununla birlikte, herkes için değil. Zamanla, daha çok sayıda saç tipi ve ihtiyaç için Saç Sabun / Katı Şampuanlar üretmek için çalışıyoruz.

Şampuan çubukları geleneksel sıvı şampuandan daha mı pahalı?

   Hayır. Aslında Saç Sabun / Katı Şampuanlar sıvı şampuanlardan daha ekonomiktir. Bu, birkaç nedenden kaynaklanmaktadır. Birincisi ve en önemlisi, ticari şampuanlar çok fazla su içerir. Saç Sabun / Katı Şampuanlar daha konsantre sabun olduğundan, bir Saç Sabun / Katı Şampuanı sıvı şampuan muadilinden daha uzun süre kullanabilirsiniz.

   Ek olarak, sıvı ürünler kullandığımızda genellikle ihtiyacımız olandan fazlasını kullanırız. Bunun bir kısmı pazarlamayla ilgilidir. Örneğin, diş macunu üreticileri genellikle müşterilerin uzun bir diş macunu şeridini sıkarken çekilmiş fotoğraflarını gösterir. Aslında ihtiyacımız olan nohut büyüklüğünde bir macundur. Aynısı şampuan için de geçerlidir.

   Saç Sabun / Katı Şampuanlar daha uzun süre dayanır. Bu nedenle, sık sık mağazaya gitmekten kendinizi kurtaracaksınız. Ayrıca, minimum düzeyde paketlendikleri için, çevreye olan duyarlılıkları da fazladır.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir